Çankaya Belediye Başkanı Aday Adayı Önceki Mimarlar Odası Başkanı Tezcan Karakuş Candan Vakfımızı ilimizle ilgili düşüncelerimizi paylaşmak için Vakfımızı ziyaret etmiştir.
![Share on Facebook Facebook](http://www.tuncvakfi.org/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/96x96/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.tuncvakfi.org/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/96x96/twitter.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.tuncvakfi.org/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/96x96/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.tuncvakfi.org/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/96x96/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.tuncvakfi.org/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/96x96/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.tuncvakfi.org/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/96x96/mail.png)
“Saygı değer hemşehrilerimiz 1937’de Dersim’de başlatılan harekat ile hiçbir olaya karışmamış günahsız ve masum çocukların, kadınların, erkeklerin katledildiği olayın yıl dönümü dolayısıyla katliamın müsebbiplerini kınıyor, bu insanlarımızı rahmetle, saygıyla anıyor, acılarını yüreğimizde hissediyoruz. Ruhları şad olsun.”
Tunceli Dayanışma ve Kültür Vakfı resmi web sitesi